Agroturystyka Domek Krysi w Żegiestowie Zdroju, sercu Beskidu Sądeckiego oferuje tanie noclegi nad samym brzegiem Popradu. Jesienny Domek Krysi. Pensjonat otoczony bukami i modrzewiami tonie w ferii barw. Bliskość Wierchomli, Szczawnika i Krynicy oraz tanie noclegi w Domku Krysi w Żegiestowie powodujeą, że chętnie nocują u nas narciarze. Do stacji narciarskich niedaleko a noclegi o wiele taniej.
Zapraszamy do Domku Krysi (tanie noclegi) w pięknym miejscu na Łopacie Polskiej w uzdrowisku Żegiestów. Niedaleko Krynica, Muszyna i Wierchomla. Można korzystać z zabiegów sanatoryjnych w SPA. Widok na agroturystykę Domek Krysi z łowiska na Popradzie. Tanie noclegi dla wędkarzy blisko rzeki Poprad. MOżna złowić pstrągi, głowatę, brzany i klenie. Domek Krysi zimą oferuje tanie noclegi dla narciarzy. Dowozimy do stacji narciarskich Wierchomla, Szczawnik, Piwniczna, Tylicz, Krynica.
Nawet gruntowe drogi w Żegiestowie są na bieżąco odśnieżane, dojazd w zimie jest bezproblemowy. Nasi goście mogą dojażdżać do stacji narciarskich w Beskidach bez łańcuchów. Będąc w Żegiestowie na wakacjach, urlopie czy po prostu wypoczynku można nazbierać mnóstwo grzybów. W lasach w Żegiestowie są trakty idealne do zimowych spacerów i jazdy na nartach biegowych.
Widok z polany nad Żegiestowem na Dolinę Popradu i Beskid po stronie słowackiej. Takie widoki sa na szlakach turystycznych, licznie odwiedzanych przez gości wypoczywających w Beskidzie Sądeckim. Okolice Żegiestowa to piękne widoki, które podziwiać można z górskich szlaków i ścieżek rowerowych. Część hal gór Beskidu jest uprawianych. Widokowe szlaki górskie ciągną się wzdłuż całej Doliny Popradu. Żegiestów w górach Beskidu Sądeckiego w Dolinie Popradu. Okolica słynie z łatwych i atrakcyjnych szlaków górskich.
W okolicach naszego pensjonatu Dmek Krysi, na Popradzie są wydajne łowiska górskie. Rzekę widać z okien. Nasi goście łowią pstrągi, brzany, klenie i głowacie. Łowiska latem i jesienią. Płania (spokojna woda) na Popradzie niedaleko Domku Krysi. Tutaj jest przystań spływów Popradem. Na spływy nasi goście otrzymują zniżki. Spływać można pontonem raftingowym lub kajakiem. Widok na Łopatę Polską w Żegiestowie. W nowoczesnym sanatorium Wiktor można wykupić zabiegi SPA. Idealnie pasują do tanich kwater w DOmku Krysi.
Sezon wynajmu pokoi trwa cały rok, jednak duży ruch zaczyna się wiosną. Wtedy w Żegiestowie kwitną najpiękniejsze łaki w Polsce. Wijący się Poprad największe zakola tworzy w Żegiestowie. Tutaj jest jedyne miejsce w Polsce, gdzie ze Słowacją graniczymy od północy. Poprad to najcieplejsza górska rzeka w Polsce. Kąpiele w Popradzie, jeszcze niedawno uważane były za lecznicze. Dzisiaj są zastępowane zabiegami w SPA, ale kąpiel w płynącej rzece to nie lada atrakcja.

 

(c) Domek Krysi

 

(C) Domek Krysi 1934-2020
Zdjęcia z tej strony można pobierać, kopiować i rozpowszechniać pod warunkiem zachowania
znaku wodnego Domek Krysi Żegiestów Zdrój.

Prawa do treści strony zastrzeżone.

Free Joomla! template by L.THEME